خط تولید انواع چیپس ذرت، برگه ذرت، ترتیلا یا دوریتوز که محصولی برگرفته از ترتیلای مکزیکی که نوعی نان سنتی کشور مکزیک میباشد که با آرد ذرت تهیه میگردد که البته چیپس ذرت برعکس ترتیلا بجای پخته شدن در روغن سرخ میگردد. این محصول معمولا به شکل مثلث طلایی و خوشمزه همراه با نمک و مواد طعم دهنده معمول اسنک ها مثل پنیر ناچو، پودر گوجه یا کچاپ، پودر پیاز یا سیر، فلفل، سبزیجات معطر و... تولید می گردد. فرآیند اصلی تولید پخت ذرت خام، آسیاب ، شکل دهی آن و سپس  سرخ کردن می باشد که در بعضی خطوط بجای استفاده از ذرت خام از بلغور یا ذرات درشت ذرت آسیاب شده استفاده و سپس آنرا پس از فرآیند اکستروژن به اشکال مثلثی شکل قالب زده و سرخ میکنند.  

این فرآیند توسط میکسر، اکسترودر، استامپ خمیر (شکل دهی)، برش و سرخ کن انجام می‌گیرد که با بالاترین کیفیت تولید میگردند. 

خط تولید چیپس ذرت یا دوریتوز (تردیلا)  فوداتیس از بهترین کیفیت از جهت آلیاژ مصرفی سیلندر و ماردون اکسترودر (38CrMoAIA) با درجه سختی حداقل 55hrc تهیه شده که باعث دوام بسیار زیاد اکسترودر در مقابل خوردگی ، سایش و تغییر سایز و شکل سیلندر و ماردون های آن می گردد تهیه شده است. همچنین سرخ کن این خط با کنترل دقیق دما از طریق سیستم پی السی زیمنس آلمان قابلیت کنترل دقیق فرآیند و در نتیجه کاهش ضایعات و یکدستی محصول را دارد. 

کلیه الکتروموتور ها، پی السی، صفحه کنترل لمسی، تابلو برقهای دستگاه های خط تولید همگی تحت لیسانس آلمان و با برند زیمنس می باشند. بدنه تمامی دستگاه ها از استیل نگیر ۳۰۴ ضد زنگ تهیه شده اند. 

مزیت مهم شرکت فوداتیس توانایی فنی در زمینه فرمولاسیون و نصب بوده که به دلیل سابقه طولانی این شرکت در راه اندازی تمامی خطوط تولید صنایع غذایی و داشتن تیم های تخصصی از مهندسان صنایع غذایی، برق، مکانیک و... قابلیت مشاوره و راه اندازی هر گونه خط تولید مواد غذایی را دارا هستند. 

انتخاب ماشین آلات مناسب جهت تولید بهترین محصولات غذایی تخصص ویژه ماست، زیرا شرکت فنی مهندسی فوداتیس با سابق و کیفیت بالای علمی اعضای تیم خود تخصص لازم جهت انتخاب بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های خط تولید صنایع غذایی را داراست. همچنین با داشتن تیم های تحقیقاتی قوی در زمینه فرمولاسیون تولید انواع اسنک ما توانایی فرمول سازی و حتی مهندسی معکوس محصولات مورد نظر شما را داریم. 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بازدید کنندگان این محصولات را بازدید کردند

  • امتیاز بالا
تماس سریع :
09138063085