دستگاه بسته بندی پیلوپک آراکس B0173
دستگاه بسته بندی پیلوپک آراکس B0173
دستگاه بسته بندی پیلوپک آراکس B0173
دستگاه بسته بندی پیلوپک آراکس B0173
دستگاه بسته بندی پیلوپک آراکس B0173

دستگاه بسته بندی پیلوپک آراکس B0173

کد محصول: B0173

مشخصات:

دستگاه پیلوپک چیست؟

دستگاه پیلوپک یکی از مهم ترین دستگاه های خط تولید است. به دلیل کاربرد های فراوانی که دستگاه های بسته بندی دارند، مدل ها فراوانی از این دستگاه طراحی و تولید شده است.


انواع دستگاه بسته بندی پیلوپک عبارت اند از:

 1. دستگاه سیل: دستگاه سیل یکی از انواع دستگاه بسته بندی می‌باشد که با استفاده از آن می‌توان از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری کرد.
 2. دستگاه شیرینگ پک: در آن تعدادی جعبه یا بطری کنار یکدیگر قرار گرفته و سپس لایه ای ضخیم از پلاستیک مقاوم دور آن ها قرار می‌گیرداین لایه باعث دسته بندی و جابجایی راحت تر محصولات شده و فرآیند فروش را نیز راحت تر می‌کند. در برخی از موارد این پلاستیک دور تا دور بسته بندی محصول را گرفته و از ورود رطوبت به داخل بسته بندی جلوگیری می کند.
 3. دستگاه کارتونینگ: شرکت ها و کارخانه هایی که روزانه تعداد زیادی محصول تولید می کنند، باید محصولات خود را در بسته بندی های بزرگ و مستحکمی قرار دهند تا جابجایی و دسته بندی آن ها راحت تر شود. قرار دادن محصولات مختلف در انواع کارتن ها توسط دستگاه کارتونینگ انجام می شود که یکی از انواع دستگاه بسته بندی به حساب می‌آید.
 4. دستگاه پرکن: یکی از مدل های انواع دستگاه بسته بندی، دستگاه پرکن می باشد. این دستگاه به وسیله روش های مختلف وزنی، حجمی وبسته بندی های آماده شده را پر می کند.
 5. دستگاه وکیوم: دستگاه بسته بندی وکیوم یکی از انواع دستگاه بسته بندی به حساب می آید. برخی از محصولات نیاز دارند تا در فضایی به دور از هرگونه اکسیژن قرار بگیرند. این محصولات را می توان به کمک دستگاه وکیوم بسته بندی و در شرایط خلا قرار داده و اکسیژن موجود در بسته بندی آن ها را تخلیه کرد.
 6. دستگاه بسته بندی پیلوپک: دستگاه بسته بندی پیلوپک یک دستگاه صنعتی است که برای بسته بندی محصولات به صورت پیلوپک استفاده می شود. این دستگاه به طور خاص برای بسته بندی محصولات غذایی صنعتی مختلف مثل بیسکویت، کلوچه، کیک، شکلات، لواشک، نان، قند و... یا محصولات کشاورزی مانند قارچ، سبزیجات، و یا حتی مرغ و گوشت استفاده می‌شود.

عملکرد اصلی این دستگاه این است که با استفاده از فیلم های پلاستیکی مناسب، محصولات را به صورت پشت سر هم و در لایه های مختلف بسته بندی کرده و سپس آن ها را در یک پوشش نایلون قرار داد. این عمل باعث حفظ تازگی و طول عمر محصولات می‌شود. بسته بندی پیلوپک به عنوان یک روش حفظ تازگی و جلوگیری از فساد محصولات به خصوص در صنعت غذایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این دستگاه باعث کاهش هدر رفت محصولات نقطۀ فروش و همچنین کاهش هزینۀ حمل و نقل آن ها نيز خواھد شد.

دستگاه پیلوپک در بسیاری از صنایع  کاربردها و کارایی دارد، این شامل موارد زیر می‌شود:

 1. صنایع غذایی: دستگاه پیلوپک برای بسته‌بندی محصولات غذایی مانند نان، خشکبار، تنقلات، شیرینی و ... استفاده می‌شود. 
 2. صنایع دارویی: در بسته‌بندی داروها و محصولات پزشکی نظیر ماسک، دستمال ضد عفونی و ... 
 3. صنایع شیمیایی و شوینده ها: برای بسته‌بندی محصولات شیمیایی نظیر صابون، اسکاج و ... 
 4. صنعت الکترونیک: در بسته‌بندی قطعات الکترونیک و تجهيزات حساس به گرد و خاك. 
 5. صنعت خودروسازی: در بسته‌بندي قطعات خودرويي به منظور حفاظت از آلودگی های خارجی. 
 6. صنعت لوازم التحرير: در بسته‌بندی لوازم التحرير به منظور حفاظت از رطوبت.
 7. سایر صنایع: این دستگاه همچنین در صنایع دامپزشکی، کشاورزی، بافت و ... نقش مؤثر دارد.


رول یا لفاف دستگاه پیلوپک، قطعه‌ای از دستگاه پیلوپک است که بعنوان منبع مصرفی برای انجام فرآیند پیلوپک استفاده می‌شود. این رول‌ها معمولاً شامل یک غشاء نازک از مواد مختلف مانند پلی‌اتیلن یا فویل آلومینیوم هستند که برای بسته‌بندی و حفظ محصولات استفاده می‌شود.


این رول‌ها به صورت استرچ و گرم به دستگاه پیلوپک وصل می‌شوند و سپس با استفاده از حرارت و فشار، غشاء را به دور محصول قرارداده  و بسته‌بندی نهایی را انجام می‌دهند. این فرآیند به عنوان یک روش بسته‌بندی حفاظت کارآمد در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، داروسازی، لوازم التحریر و ... استفاده می‌شود.


رول یا لفاف دستگاه بسته بندی پیلوپک:

از دستگاه پیلوپک برای قرار دادن سلفون و ...... روی محصولات استفاده می‌شود که با توجه به معیار و خواسته کارفرما قابل تغییر است.

همچنین این دستگاه می‌تواند در دقیقه 25 الی 400 عدد تولید داشته باشد و همانطور که از بسته بندی محصولات در سوپر مارکت مشخصه جنس این لفاف ها یا رول ها از پلاستیک یا نایلون است.

انواع مدل های دستگاه بسته بندی پیلوپک :

 1. دستگاه بسته بندی پیلوپک B197
 2. دستگاه بسته بندی پیلوپک B196  مزایای دستگاه بسته بندی پیلوپک:

 1. مصرف انرژی به صرفه دستگاه بسته بندی پیلوپک.
 2. بسته بندی محصولات در کمترین زمان ممکن.
 3. عملکرد سریع و قدرت بالای دستگاه و ... .


عملکرد ابن دستگاه به اینگونه است که به طور اتوماتیک انجام می‌شود و نیازی به دخالت دست نیست و کارگر یا همان اپراتور ان بخش فقط وظیفه قرار دادن محصول را در مسیر دستگاه دارند و در این عملکر فرد محصول را روی مسیر نقاله قرار میدهد و سپس محصول با توجه به رول انتخاب شده درون ان قرار می‌گیرد و از سه طرف دوخته می‌شود.

 

همچنین دستگاه بسته بندی پیلوپک دارای نمایشگر لمسی برای تنظیم طول بسته ها است. این دستگاه در دو نوع فتوسل دار و غیر فوتسل دار هست که نوع فتوسل دار برای رول یا لفاف های چاپی با توجه به نظر مشتری است اما غیر فتوسل دار برای رول یا لفاف های غیر چاپی و ساده است.و این دستگاه در کارگاه با سطح تولید کم و در کارخانه با سطح تولید بالا ارائه می‌شود. این دستگاه دارای یک نقاله جهت حرکت دادن محصولات و دستگاهی برای دوخت می‌باشد.

و چون این دستگاه با مواد غذایی و بهداشتی سر و کار داره جنس بدنه اش باید استاندارد باشد. استنلس استیل از بهترین نوع با رنگ الکترو استاتیک می‌تواند تمام استانداردهای تعیین شده توسط سازمان غذا و دارو را طی کند و موفق به اخذ استانداردهای مربوطه شود. این استنلس استیل با رنگ الکترو استاتیک زنگ نمی‌زند، خورده نمی‌شود و طول عمر بالایی را نیز برای بدنه و بخش های مختلف دستگاه ایجاد می‌کند.

همچنین این دستگاه موتور گیر بکسی با دور متغییر دارد و سرعت دستگاه از طریق امکانات قرار داده شده روی ان توسط کارگر و اپراتور قابل تغییر و تنظیم است.

و این دستگاه پیلو پک با توجه به نظر کارفرما . میزان ولتاژبرق مورد نظر در ولت ها 220 و 380 قابل سفارش است.

در کل دستگاه بسته بندی پیلوپک دستگاه و فناوری جدیدی است که سرعت و بسته بندی محصولات را به کاربر انتقال میدهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد موارد دیگر و یا برقراری ارتباط با ما میتوانید به راحتی از طریق همین سایت اقدامات لازم را انجام دهید و خدمات را دریافت کنید.

دستگاه بسته بندی پیلوپک، ساخت شرکت آراکس تبریز، پی ال سی با صفحه کنترل غیرلمسی، دارای سیستم چشمی، عرض فک مناسب برای بسته بندی کیک و کلوچه

قیمت :

فروخته شد

بازدید کنندگان این محصولات را بازدید کردند

 • امتیاز بالا
تماس سریع :
09126762153