خط تولید غذای ماهی

در رابطه با توضیحات برای خط تولید غذای ماهی ابتدا به توضیحات کلی در رابطه با ماهی و غذای آن های می پردازیم . با رشد هرچه بیشتر جمعیت و همچنین خطر ابتلای بیشتر به  بیماری های قند و چربی و نشان دادن اهمیت غذای سالم در درمان این بیماری ها من جمله بیماری های قلب و عروق و نقش چشم گیر در جایگزین شدن گوشت سفید و آبزیان از جمله ماهی و میگو ، گسترش استقاده و پرورش آبزیان را به همراه داشت ، همچنین همان طور که می دانیم غذای سالم برای ما تا چه اندازه به تغذیه حیوانات بستگی دارد و تغذیه صحیح در آن ها علاوه بر ابعاد سلامتی بر جنبه های اقتصادی نیز اثر می گذارد و سبب آن می شود تا در زمان بهینه ، بهترین نتیجه را به همراه داشته باشیم. هر چند که کاربرد حیوانات آبزی و ماهی ها تنها به زمینه های تغذیه ای نیز محدود نمی شود و جنبه های زینتی و زیست محیطی را نیز فراهم می آورد.

خوراک ماهی پرورشگاهی و یا آکواریومی مواد گیاهی یا حیوانی است که برای مصرف در آکواریوم یا حوضچه ها در نظر گرفته شده است. غذاهای ماهی به طور معمول حاوی مقدار زیادی از مغذی ها ، عناصر کمیاب و ویتامین های لازم برای حفظ سلامت ماهیان است. غذای ماهی به این شکل است که برخی از آنها به سرعت در آب فرو می روند و اغلب برای ماهی های بزرگتر یا گونه های تغذیه کننده پایین مانند گربه ماهی استفاده می شود. لازم به ذکر است برخی از غذاهای ماهی حاوی مواد افزودنی مانند هورمون های جنسی یا بتاکاروتن هستند تا رنگ ماهیان زینتی را به طور مصنوعی افزایش دهند. غذاهای خشک و صنعتی ماهی نیز به صورت گلوله ، چوب ، قرص ، گرانول و ویفر در دسترس هستند که بسته به گونه هایی که برای تغذیه طراحی شده اند  و در نتیجه بر حسب کاربرد و نوع غذای تولید شده خط تولید غذای ماهی نیز باید مهندسی شده و منحصر طراحی شود تا بتواند نیاز های مورد نظر را پاسخگو باشد . با تغییر دستور غذای ماهی ، دما ، قالب ها و سایر موارد ، خط تولید غذای ماهی می تواند غذای آماده ماهی را در شکل و رنگ متفاوت تولید کرد. طعم فرآورده های خوراکی تولید شده توسط خط  تولید غذای ماهی شرکت بازرگانی فوداتیس دارای پروتئین بالایی هستند ، می توانند رشد ماهی را سریع و سالم و با جذب مواد مغذی خوب انجام دهند و در نتیجه با تولید ضایعات کمتر ، آسیب کمتری به کیفیت آب وارد می شود . با تغییر فرمول و روند کار ، می توان خوراک ماهی به صورت شناور و همچنین غرق کننده تولید کرد. شرکت ما در جهت خط تولید غذای ماهی و میگو کمک شایانی به مشتریان عزیز خود در جهت پاسخگویی به این نیازها داشته است.

خط تولید غذای حیوانات خانگی  بر روی تولید غذای اکسترود شده حیوانات خانگی برای سگ ، گربه، ماهی، میگو، پرنده  و ... تمرکز دارند. این خطوط می تواند بسته به تنظیمات اکسترودر پیشرفته دو ماردونه به صورت کاملا متخلخل و قابل شناور بر روی آب برای غذای ماهی و یا کاملا فشرده و قابل رسوب در مورد غذای میگو قابل تولید باشند. همچنین با تغییر دای یا قالب خروجی می توان انواع غذاهای حیوانات خانگی را تولید کرد.

مواد اولیه به طور کلی می تواند از آرد ذرت، پودر ماهی یا پودر گوشت، انواع کنجاله دانه های روغنی، روغن گیاهی، آب، ویتامین، مواد معدنی و طعم دهنده ها  بسته به نوع خوراک و نوع مصرف با درصد های متفاوتی تشکیل گردد.

بدنه ی این خطوط تماما استیل بوده و کلیه ماشین آلات تحت لیسانس آلمان، موتور ها و سیستم پی ال سی تماما ساخت آلمان بوده و تمام دستگاه های خط دارای سیستم پی ال سی هوشمند و صفحه کنترل تاچ اسکرین می باشد. یکسال گارانتی، همراه با نصب آموزش و فرمولاسیون و ده سال خدمات پس از فروش شامل تامین و تعمیر قطعات برعهده نمایندگی  انحصاری در ایران شرکت فیدار داتیس آرتا می باشد.

مدت زمان تحویل۶۰ روزه است.

ویژگی های فنی خط تولید غذای ماهی :

·        موتورها: زیمنس آلمان

·         قطعات الکتریکی و تابلو برق: اشنایدر یا ABB

·        پی ال سی و صفحه تاچ اسکرین: زیمنس آلمان

بسته بندی خنک کننده طعم دهنده (طعم زن) خشک کردن اکسترودر مخلوط کردن آسیاب

 

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بازدید کنندگان این محصولات را بازدید کردند

  • امتیاز بالا
تماس سریع :
09138063085